Kontakt

Jesteś zainteresowana lub zainteresowany Kościołem Chrześcijańskokatolickim? Chcesz porozmawiać z duchownym, a może chcesz aby któryś z członków naszego Kościoła przybliżył Ci misję naszej wspólnoty? Chcesz realizować swoje chrześcijaństwo razem z nami? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe:
Kościół Chrześcijańskokatolicki w Rzeczypospolitej Polskiej
Szczyt 16, 99-311 Szczyt
e-mail: kontakt@kchk.com.pl
tel.: +48 (79) 499 84 02
NIP: 7752666627
REGON: 389644380

Osobom poszukującym formacji duchowo-intelektualnej, Kościół Chrześcijańskokatolicki w RP proponuje studia w Studium Teologiczno-Biblijnym (system 3-letni). 

Studium Teologiczno-Biblijne prowadzone jest przez Kościół Chrześcijańskokatolicki w RP, w celu szkolenia w zakresie wiedzy teologicznej i biblijnej osób, które chciałyby w większym stopniu uczestniczyć w służbie Kościoła. 

Studium przeznaczone jest dla osób które z różnych względów nie mogą zdobywać wiedzy teologiczno-biblijnej w szkołach o charakterze stacjonarnym. 

Celem Studium jest pomagać w poznawaniu teologii katolickiej oraz Pisma Świętego oraz nabywaniu umiejętności praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy w życiu codziennym i służbie w Kościele.

Więcej informacji na temat studiów (przebiegu nauczania, warunków nauczania, opłat) można uzyskać pod adresem e-mail: studium@kchk.com.pl.

Studium Teologiczno-Biblijne
Kościoła Chrześcijańskokatolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej
Szczyt 16, 99-311 Szczyt
e-mail: studium@kchk.com.pl
tel.: +48 (79) 499 84 02

studium logo